خانه راهنمای خرید پیگیری سفارش پشتیبانی درباره ما تماس با ما
محصولات مرتبط
نرم افزار ساخت بکلینک صد در صد واقعی
نرم افزار ساخت بکلینک صد در صد واقعی
قیمت : 45,000 تومان36,000 تومان
نرم افزار ساختن کلمات کلیدی گوگل
نرم افزار ساختن کلمات کلیدی گوگل
قیمت : 25,000 تومان22,500 تومان
نرم افزار فوق حرفه ای بازدید از سایت با آی پی ایران
نرم افزار فوق حرفه ای بازدید از سایت با آی پی ایران
قیمت : 70,000 تومان

نرم افزار ارسال بازدید از سایت با آی پی واقعی

نرم افزار ارسال بازدید از سایت با آی پی واقعی

نرم افزار ارسال بازدید از سایت و وبلاگ

با یک نرم افزار کاربردی و مهم دیگری در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم .

امروزه افزایش رتبه وب سایت و بالا بردن جایگاه وب سایت در نتایج گوگل به یک بیزینس پرسود هم برای شرکت های سئوکار و هم برای صاحبان وب سایت تبدیل شده است.جدا از کارهایی که متخصصین بهینه سازی وب سایت برای وب سایت ها انجام می دهند، اما صاحبان وب سایت هم باید با برخی تکنیک ها آشنا باشند.مطمئنا می دانید که افزایش رتبه وب سایت متدهای مختلفی دارد .

نرم افزار ارسال بازدید از سایت و وبلاگ . این نرم افزار مهم و کاربردی یک از نیاز های مهم وبمسترانی است که تازه اقدام به راه اندازی سایت خود نموده اند. اصولا دغدغه اصلی این وبمستران بازدید از سایت در جهت فروش محصول و همجنین بهبود رتبه الکسا و گوگل می باشد . این نرم افزار به راحتی نیاز شما را بر طرف کرده و روزانه بسته به تنظیمات شما بازدید با ای پی واقعی برای وب سایت ویا وبلاگ شما ارسال می کند . برای استفاده از این نرم افزار کافی است که فایل آموزشی را مطالعه کرده و با خیالی آسوده اقدام به ارسال بازدید از سایت خود نمایند

نکته بسیار مهم :

این نکته را حتما در نظر بگیرید سایتی که به تازگی راه اندازی شده در نخستین روزها نهایتا 1 یا 2 بازدید داشته که چنانچه بخواهید راه چندین ماهه را طی یک شب طی کنید بسیار متضرر خواهید شد چرا که گوگل بسیار دقیق صفحات را زیر نظر داشته و از این گونه تکنیکها هم مطلع بوده و چنانچه به سایتی مشکوک گردد و اگر صاحب سایت دقت لازم را نداشته باشد گوگل این سایت را در بلک لیست خود قرار داده و جریمه سنگینی برای آن سایت در نظر می گیرد .

پس چگونه از این برنامه استفاده باید کرد؟

در روز های ابتدایی راه اندازی سایت می بایست تعداد کمی بازدید ارسال کرد . مثلا از 30 بازدید شروع کنید و هر روز مقداری به بازدید اضافه کنید تا به بازدید دلخواه خود برسید به هیچ عنوان در اراسال بازدید عجله نکنید و به هیچ عنوان در روز های اول راه اندازی سایت خود از تعداد زیاد ارسال بازدید با این نرم افزار استفاده نکنید.

یکی دیگر از تکنیکهای استفاده از این نرم افزار چندید محتوا با کلمات کلیدی مناسب (نرم افزار استخراج کلمات کلیدی) را در سایت منتشر کنید و هر روز یکی از محتواهای خود را با این نرم افزار بازدید ارسال کنید .

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

bot4siteview_1572281085_32958_7570_1737.zip1.32 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 12,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت